Séc-Slovakia

Mạo nhận cán bộ lừa đưa đi lao động tại Séc

Cập nhật lúc 29-01-2010 21:49:45 (GMT+1)
Oanh tại cơ quan điều tra.

 

Tự giới thiệu là cán bộ một trung tâm đào tạo xuất khẩu lao động, có thể đưa người sang làm việc tại Czech, Hàn Quốc, Oanh đã lừa được nhiều nạn nhân.


Ngày 27/1, Công an Hà Nội thi hành Lệnh bắt, khám xét khẩn cấp Lưu Thị Kim Oanh (37 tuổi, ở tổ 28 Nghĩa Đô, Cầu Giấy) để làm rõ về hành vi lừa đảo chiếm đoạt tài sản.

Ba ngày trước đó, Đội Kinh tế thương mại nhận được đơn của một số nạn nhân quê ở Quảng Bình tố cáo bị Oanh lừa, chiếm đoạt hơn 700 triệu đồng.

Năm 2007, Oanh tự giới thiệu là cán bộ của Trung tâm đào tạo xuất khẩu lao động Taylo. Ngoài ra Oanh còn quảng cáo bản thân có mối quan hệ thân thiết với nhiều người ở Bộ. Chị ta có khả năng đưa đi Hàn Quốc với chi phí 11.000 USD một người, đi Cộng hòa Czech giá 8.000 USD.

Người lao động có thể làm thủ tục xuất cảnh trong vòng 3 tháng sau khi nộp tiền. 16 người nộp cho Oanh tổng số 589 triệu đồng và 17.000 USD. Người đàn bà này đã không đưa một ai đi nước ngoài làm việc như đã hứa hẹn. Bị hại đòi tiền, Oanh mới trả lại một phần.

Đại diện Trung tâm trên cho biết, Oanh không phải là nhân viên của trung tâm.

Theo Ngoisao

Ảnh trong bài: Nếu không ghi thêm, tất cả các ảnh trong bài này chỉ mang tính minh họa và có bản quyền như nguồn tin gốc đã đưa.

 • #7 Thầy Cúng:

  03-02-2010 11:15

  Đọc bài "Tấm lòng của những người đồng hương nơi xa xứ" do Huyền Trang viết có đoạn "... Mặc dù chị Tuyết không là thành viên của Hội, nhưng Hội cũng mở rộng vòng tay nhân ái cùng lo giúp cho đám tang được chu tất và đã cử ra đại diện cùng lo trong ngày tang lễ."

  Ôi cảm kích làm sao??? Nghĩa tử là nghĩa tận nếu không có Hội thì cũng khối người còn tử tế hơn làm không vụ lợi.

  Chẳng những thế Hội còn kêu gọi ầm ĩ "... Hỡi những người đồng hương nơi xa xứ, chúng ta hãy đến, mỗi người sẽ thắp một nén nhang trước vong linh của người xấu số..." cứ như không có hội thì thối thây ma chắc?

  Hội đồng hương Hải Dương thích làm nổi phải kể công ra đây. Chắc hội không có công ăn việc làm nên đang mong dân Hải Dương chết thật nhiều để có cớ ra tay giúp và được dịp báo cáo thành tích?

  Nếu không có Hà Thị Tuyết chắc Hội không có xôi thịt để ăn? Rõ chán với Hội hè vớ vẩn.
 • #6 Ah Sam:

  31-01-2010 12:01  Nákup / Prodej

  Automotive

  Krása

  Business Services

  Computer & Electronics

  Móda

  Jídlo

  Zdraví a lékařství

  Úvod Služby

  Zaměstnání

  Learning & Education

  Rodičovství a děti

  Múzických umění

  Domácí mazlíčci

  Fotografie a AV

  Vlastnosti

  Sport a rekreace

  Cestovat

  Svatby

  88DB INTERACT
  Ho Či Minovo Město SEX TOUR
  Ho Či Minovo Město SEX TOUR
  ...
  Datum 21 10 leden podle Lyn432423 | 298 zhlédnutí
  Sdílet Přidat k oblíbeným Zpráva Ad
  Kontakt : 84903484476 | Sam
  Adresa :
  www.tour69.net
  Tagy : sex fuck tour shop HCMC | dovolená v HCMC | masáže v HCMC | kadeřnický salon v HCMC | blow job masáž ve Vietnamu
  Více informací
  Cena : S 50 dolarů
  Propagace
  Napsat : Two for One


  Ahoj všichni, jmenuji se Sam, jsem singapurské čínské - Hokkien, 37 let, pro nad 4 roky jsem se poskytuje nároky co nejlepší dovolená, na míru pro splnění jejich přání ve všech aspektech, Mohu špek jako místní vietnamské''řekl, většina místních obyvatel''. I'mvyhrazené k tomu, aby svůj pobyt v HCM City docela zvláštní. Udělejte si čas najít si ideální společník a rezervace ní nezapomenutelný zážitek.

  Ho Chi Minh City, zejména Zdá se, že tolik nebezpečí, jako radost. Měli byste vědět, že červené světlo okresech již nejsou bezpečná útočiště pro levné sex. Reálné nebezpečí, aby jste na vzestupu, a vy jste dobře radí, aby vzdělávat sami před začátkem hledání potěšení nějaký červené světlo obvody. Smutnou skutečností je, že pokaždé, když uvidíte bordelu nevíte, jestli je to past na turisty, nebo zlatý důl.

  Když jste v Ho Chi Minh City, které chcete okamžité výsledky. Nechcete běhat vypadá jako turistický dostanete stiffed na každém kroku. Chcete rozkoš, kterou využívá zasvěcených osob. Rychlá a snadná, kontaktujte Ah Sam < ᬬ> +84903484476 +84903484476 a nechte ho být vaše osobní prohlídka Escort!
 • #5 Tú ông người Sing kinh doanh mại dâm trên đất Việt:

  31-01-2010 11:57

  Singapurských' byl bezostyšně reklama sex ve Vietnamu přes internet.

  Na jeho webových stránkách, muže, který tvrdí, že singapurské a žádá, aby sám Ah Sam, nabídl zařídit sex zájezdy do Ho Chi Minh City.

  Má dokonce tvrdil, že by mohl poskytnout panenské dívky na sex, včetně těch, do 18 let.

  Ah Sam, 37, který je umístěný v Ho Chi Minh City, slíbil své klienty "sen sexuální dovolenou" a jeho součástí Vietnam-registrovaných handphone číslo, Yahoo! Messenger, Skype a MSN Web Messenger účtů.

  Na stránkách také fotografie některých žen, stejně jako údajné zprávy od bývalých i potenciální klienty.

  Vystupují jako potenciální zákazník, zvláštní dopisovatel pro New knihy v neděli vyzval Ah Sam se v úterý požádat o jeho služby. (Viz zpráva na straně 4).

  Ah Sam, který odmítl říci, zda to je jeho skutečné jméno, potvrdil služeb a ženy k dispozici.

  Řekl, že by mohla nabídnout náš korespondent mladé dívky, jejíž panenství, by mohla být ověřena.

  Když Nová kniha v neděli později kontaktoval ho o své činnosti, hovořil svobodně o sexu zájezdy, přestože věděl, že mluví s novinářem.

  Řekl, že ženy byly nejméně 18 let, když mu řekl, náš tajný korespondent dříve, že někteří byli 17.

  Prohlašoval, že je překvapen

  Byl by Singapuru porušují zákon tím, že takové turné zahrnující dívky mladší 18 let.

  "Jste si jist," zeptal se, když trval na tom, že ženy byly zapojeny v tomto věku.

  "Myslel jsem, že by se dopustili trestného činu, pokud jsem to udělal ve Vietnamu, Singapuru ne."

  To je trestný čin, pro všechny osoby, aby se cestovní podmínky pro zájezdy mimo Singapuru pro komerční sex s nezletilými dětmi do 18 let. To je postihováno až 10 let odnětí svobody nebo pokuta nebo obojí.

  Podle práva Singapur, někdo chytil, který má obchodní sex s nezletilým do věku 18 let zde, nebo v zahraničí může být uvězněn až na sedm let a pokutován.

  Vietnam zákony zakazují někdo z organizování prostituce a podporovat. (Viz další zprávy.)

  Ah Sam, který řekl, že žije ve Vietnamu, za šest let, tvrdil, že se vrací do Singapuru jednou za devět až 12 měsíců, ale nikdy číst zprávy, zprávy o protiprávní povaze těchto činností.

  Ah Sam řekl, že žil v Tiong Bahru před přechodem do Vietnamu v roce 2003 pracovat jako kuchař v jeho přítele restauraci.

  Řekl, že později opustil práci a stal se na volné noze průvodce.

  Ah Sam, který řekl, že je vdaná za vietnamské ženy a má dvě děti ve věku 3 a 5, který zní: "Když jsem se nabídl," čisté "výlety, jsem se vydělat co nejvíce peněz. Mnozí z mých zákazníků chtěla sex výlety, tak jsem začaly nabízet zájezdy pohlaví v roce 2007. "

  Řekl, že šel do podnikání sex turné z "zájmu", a tvrdil, jeho žena věděla, co udělal.

  Ah Sam, který tvrdil, že čtyři vietnamští "šéfové", řekl, že slouží k informování zákazníků, kteří se přihlásili k okružní jízdy o sexu výlety e-mailem, před zřízením internetových stránkách před dvěma měsíci.

  Řekl, že ženy na stránkách především práci v nevěstincích a masážní salony, a některé z nich jsou ženy, které potkali na ulici.

  Řekl: "Já přístup je a řekněte jim, že chci doporučit, aby své klienty sex turné. Ženy, sdělte mi své sazby, a snažím se jednat reálné sazby.

  "Pak jsem aktualizaci svých webových stránek změnit. Nejstarší žena je asi o 25 a nejmladší je mezi 18 a 19 let."

  Když se zeptal, jak se ověřuje věk žen, zejména mladí lidé, Ah Sam prohlašoval, že on mohl říct "pohledem" na ně.

  Ah Sam řekl, že provozuje jeho sedm-den-týden-podnikání ze svého domova v Ho Chi Minh City a každý klient, který chce sex tour první platí předem, "intro poplatek" na 200.000 Vietnamců dong ($ 15).

  Řekl: "Chcete platit mé intro poplatku každý klient, první SMS mi jeho hotelu a číslo pokoje. Pak si koupí 200.000 dong telefonní kartu a pošle mě karty 14-číslo heslo SMS.

  "Poté, co jsme proces klienta rezervaci, zavolám ženě a řekni jí, jít do hotelového pokoje. Klient hradí poplatek za ni přímo k ženě."

  Ah Sam řekl, že dostane provizi ve výši 50.000 dong za pokoj v případě, že klient má ženám do místností v jednom ze čtyř hotelů v Ho Chi Minh City byl znát.

  Řekl: "Já to nechápu provize z ostatních hotelů v Ho Chi Minh City. Pokud chce klient zrušit objednávku, jen se musí věnovat ženě 200.000 dong ji dopravy.

  "Na první, moje žena se bála bych byl chycen policií, ale já jsem jí řekl, že všichni ostatní (Vietnam) dělá tyto výlety také."

  Ah Sam přiznal jeho aktivity jsou nezákonné ve Vietnamu, ale tvrdil, že "vědí", že policie, kteří zavírají oči, aby jeho aktivity.

  On prohlašoval, že si asi šest hovorů denně od potenciálních zákazníků pro své sexuální turistiku. Asi 20 procent jsou Singapuru.
 • #4 Từ đời thường lên sân khấu:

  31-01-2010 11:42

  Phụ trương Víkend của MF Dnes số thứ 7 ngày 30. 1. 2010 có bài phỏng vấn nhỏ mang tên "Vietnam leží mezi Drážd´any a Prahou", đó cũng là tên vở kịch mà dịch tạm sang tiếng Việt là "Vùng Biên Giới" của đạo diễn người Đức do tập thể người VN đang sống tại Đức - người thật, việc thật thủ vai đã được diễn tại Brno. Âm vang của nó trong xã hội Séc thế nào? Vietinfo có thông tin gì mới về nó không?
 • #3 Thân lừa ưa nặng:

  30-01-2010 22:05

  Lạc, Rồng gì? Con Lạc, cháu Loài thì có. Mở miệng ra là ca ngợi thành công. Sang Tây không có nhà ở, công ăn việc làm, đi trồng cỏ cả lũ. Tội phạm tràn lan. Thế mà vẫn có thằng bị lừa, ném tiền qua của sổ cho mẹ mìn.
 • #2 Vượt biên có tổ chức:

  30-01-2010 22:00

  Tổng chi phí sang Séc chỉ là 4000 - 5000 USD cả vé, lấy 8000 USD ăn dày quá. Chết là phải.
 • #1 colacchauhong:

  29-01-2010 19:52

  con cho cai
  loai nay dua vao may ma chem luon.
  de cho no song thi no con di lua tiep.
  nhung loai nguoi nhe da ca tin thi phai chap nhan.
  cai gi no cung co gia cua no
Quy định bình luận
Vietinfo tạo điều kiện cho bạn đọc bày tỏ chính kiến, song không chịu trách nhiệm cho quan điểm bạn đọc nêu trong bình luận của bạn đọc. Quan điểm bạn đọc không nhất thiết đồng nhất với quan điểm của Vietinfo.eu. Khi bình luận tại đây, hãy:
- lịch sự, bình đẳng và tôn trọng lẫn nhau,
- bày tỏ quan điểm tập trung vào chủ đề bài viết,
- không dùng các từ ngữ thô tục, bậy bạ,
- không xâm phạm đến quyền riêng tư cá nhân hay một số cá nhân,
- không tỏ thái độ phân biệt trên bất cứ phương diện nào (dân tộc, màu da, giới tính, tuổi tác, nghề nghiệp…).
Mọi nội dung không phù hợp với các tôn chỉ trên có thể bị sửa hoặc xóa.
Cách gõ tiếng Việt
Dấu mũ Â, Ê, Ô – gõ 2 lần: AA, EE, OO
Dấu móc Ă, Ơ, Ư – thêm phím W: AW, OW, UW
Dấu huyền – thêm phím F
Dấu sắc – thêm phím S
Dấu hỏi – thêm phím R
Dấu ngã – thêm phím X
Dấu nặng – thêm phím J
Xóa dấu – thêm phím Z

Ví dụ:
Casch gox tieesng Vieejt.
Cách gõ tiếng Việt.
Tin liên quan

 

Booking.com
Tiêu điểm

Thảo luận

Quảng cáo